„Promocja osoby i twórczości Fryderyka Chopina jako kulturowej marki regionu w latach 2011-2013”
czwartek, 05 września 2013

Projekt Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego pn. „Promocja osoby i twórczości Fryderyka Chopina jako kulturowej marki regionu w latach 2011-2013".

Przedmiot projektu koncentruje się na promocji osoby i twórczości Fryderyka Chopina oraz jego związkówz Województwem Kujawsko-Pomorskim. W ramach projektu zaplanowano szereg przedsięwzięć muzycznych,których celem jest ukierunkowanie odbiorców na kojarzenie osoby i twórczości Fryderyka Chopina jako marki kulturowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W ramach projektu planowane są cykle koncertów w największych miastach regionu, w małych gminach i miasteczkach oraz w miejscowościach związanych z pobytem Chopina za granicą.

fryderyk_chopin

W Kamieniu Krajeńskim odbędzie recital fortepianowy wykonany przez profesjonalnego pianistę Adama Kośmieję. Koncert prowadzi Dominika Matuszak.

Koncert  odbędzie się w dniu 22 września /niedziela/  o godz.19.00 nad jeziorem Mochel  lub w razie niepogody w sali widowiskowej  Miejsko-Gminnego  Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim.

Wstęp na koncerty jest  bezpłatny.

Projekt „Promocja osoby i twórczości Fryderyka Chopina jako kulturowej marki regionu w latach 2011-2013"jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.