Kolejna edycja "Ja mam talent" za nami
poniedziałek, 21 października 2013

Ja mam talentDnia 20.10.2013 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Kraj. odbyła się II w tym roku edycja imprezy pn. "JA MAM TALENT". Do konkursu zaproszono dzieci i młodzież w wieku od 3 do 20 lat w pięciu kategoriach: talent muzyczny, plastyczny, wokalny, aktorski i taneczny.

Do udziału w imprezie zgłosiło się 17 wykonawców, z czego większość były to prezentacje plastyczne i wokalne. W pierwszym etapie jury w składzie: Anna Betin, Sławomir Borlik, Władysław Dobber, Ireneusz Bona i Ireneusz Jeliński wyłoniło 10 finalistów. Następnie publiczność oddając głosy wyłoniła trójkę laureatów oraz siedem wyróżnień i tak:

• I miejsce - Mikołaj Kołtonowski - talent muzyczny
  • II miejsce - Amelia Cieślak - Wziętek - talent wokalny
  • III miejsce - Wiktor Jilke - talent taneczny.

Wyróżnienia otrzymali:

• Paulina Brewka - talent wokalny
  • Aleksander Pick - talent plastyczny
  • Oliwia Kaszuba - talent wokalny
  • Martyna Kutzmann - talent plastyczny
  • Emilia Cieślak - talent aktorski
  • Marta Voelzke - talent plastyczny
  • Karolina Lackowska - talent wokalny.

Wszyscy wykonawcy otrzymali drobne upominki a laureaci nagrody rzeczowe. Dziękujemy artystom, publiczności i jury . Zapraszamy kolejne talenty na wiosnę 2014.