IV Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Wesoły Brzdąc”
wtorek, 29 października 2013

logo_mgok_200IV Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Wesoły Brzdąc”. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, 89-430 Kamień Krajeński ul. Sępoleńska 4. Termin: 1 grudzień /niedziela/ 2013 r. godz.16.00.

Cele:

Upowszechnianie piosenki dziecięcej, pozwalającej odkryć w dziecku jego naturalną muzykalność, rytm i radość śpiewania. Takiej piosenki,która niesie ze sobą treści znane i przyjazne dla dziecka oraz bajkowe klimaty.

Odbiorca:
Festiwal skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym tj. od 3 lat do 6 lat zamieszkałych na terenie gminy Kamień Krajeński.

Zasady uczestnictwa:

• Każdy uczestnik prezentuje jeden utwór,który wykonuje indywidualnie.
  • Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie na adres organizatora do 25 listopada 2013 r. czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia na adres M-GOK.
  • Karty zgłoszenia dostępne w biurze MGOK.
  • Uczestnik prezentuje tylko 1 utwór z repertuaru dziecięcego.
  • Uczestnik powinien posiadać własny podkład muzyczny na płycie CD, dopuszczalny jest akompaniament instrumentalny.
  • Uczestników oceniać będzie Jury powołane przez Organizatora.

Jury oceniać będzie:

1. trafność doboru piosenki do wieku dziecka
  2. warunki głosowe
  3. interpretację utworu
  4. ogólne wrażenie artystyczne

Nagrody:

O przyznaniu nagród decyduje Jury. Każdy uczestnik Festiwalu otrzyma upominek i dyplom.

Wszelkich informacji na temat festiwalu udzielają pracownicy M-GOK pod nr tel. (052) 388 60 68, mgok. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

UWAGA: Istnieje możliwość odbycia próby mikrofonowej w M-GOK w Kamieniu, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.