Koncert operetkowy "Pod słońcem Italii - wino, canzone, amore..."
wtorek, 05 listopada 2013

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na Koncert operetkowy pn. "Pod słońcem Italii - wino, canzone, amore..." Jest to gorąca muzyczna podróż przy dźwiękach najbardziej znanych i lubianych utworów muzyki włoskiej, od klasycznej po nieco lżejszą.

Usłyszeć będzie można "Non Ti scordar di me", "Torna a Surriento", "Mamma", a także nieco młodsze włoskie przeboje, takie jak "Parla piu piano" z filmu "Ojciec chrzestny", czy "Come prima", - piosenkę przetłumaczoną na dziesiątki języków.

pod sloncem italii plakat

W Koncercie wystąpią:

• Grażyna Nita - sopran
  • Albert Memeti - tenor
  • Kwintet Pomorski

Niedziela - 24 listopada 2013, godzina 17,00.

"NIE MASZ CZASU LUB NIE MOŻESZ POJECHAĆ DO OPERETKI - OPERETKA PRZYJEŻDŻA DO CIEBIE"

WSTĘP WOLNY - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. Serdecznie wszystkich zapraszamy.