XX Jubileuszowy Kamieńskie Integracyjne Spotkania Twórcze "KIST"
poniedziałek, 18 listopada 2013

W dniu 27 października 2013 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim był organizatorem XX Jubileuszowych Kamieńskich Integracyjnych Spotkań Twórczych "KIST". Impreza rozpoczęła się otwarciem wystawy rękodzieła artystycznego. Różnorodność prac precyzyjnie i pomysłowo wykonanych, zachwycała zwiedzających mieszkańców. Różnorodność prac precyzyjnie i pomysłowo wykonanych, zachwycała zwiedzających mieszkańców.

XX Kamienskie Integracyjne Spotkania Tworcze KIST - 2013

Następnie artyści z 13 placówek prezentowali oryginalne, niepowtarzalne programy artystyczne dla licznie zgromadzonej publiczności. Były tańce, piosenki i przedstawienia teatralne.

W XX Kamieńskich Integracyjnych Spotkaniach Twórczych wystąpili:

1. Środowiskowy Dom Samopomocy w Więcborku
  2. Dom Pomocy Społecznej w Kamieniu Kraj.
  3. Zespół Szkół Nr 2 w Sępólnie Kraj.
  4. Zespół Szkół Nr 2 w Sępólnie - oddział w Kamieniu Kraj.
  5. Dom Dziennego Pobytu w Kamieniu Kraj.
  6. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Sępólnie Kraj.
  7. Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Kraj.
  8. Zespół Szkół Nr 2 w Sępólnie Oddział Zamiejscowy Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Więcborku
  9. Dom Pomocy Społecznej w Koronowie
  10. Środowiskowy Dom Samopomocy w Tucholi
  11. Dom Pomocy Społecznej w Wysokiej
  12. Dom Pomocy w Suchorączku
  13. Dom Pomocy w Bożenkowie

Wszyscy wykonawcy otrzymali upominki a placówki dyplomy i puchary. Impreza zakończyła się wspólną biesiadą i poczęstunkiem dla uczestników "KIST".

Serdecznie dziękujemy wykonawcom i opiekunom za przepiękne wystawy i pełne wrażeń występy, publiczności za gromkie brawa z nadzieją na następne 20 lat tej twórczej współpracy.

Impreza była współfinansowana z PFRON.