KONTAKT

punkt Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

      w Kamieniu Krajeńskim

punkt ul. Sępoleńska 4

punkt 89-430 Kamień Krajeński

punkt tel./fax (0-52) 3 88 60 68

punkt mgok.kamienkraj@wp.pl

Protokół z obrad Jury X Gminnego Konkursu Jasełek pn. "Świeć nam Gwiazdo"
piątek, 20 grudnia 2013

Protokół z obrad Jury X Gminnego Konkursu Jasełek, Widowisk Bożonarodzeniowych i Kolędniczych pn. "Świeć nam Gwiazdo" - MGOK Kamień Krajenski - 18.12.2013 r.

 

Jury w składzie:

  1. Urszula Brycka - Dyrektor M-G Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu Kr.
  2. Renata Bloch - instruktor ds. teatru w MGOK w Więcborku
  3. Władysław Dobber - Kamieńskie Towarzystwo Kulturalne
  4. Ireneusz Bona - Dyrektor MGOK w Kamieniu Kr.
X Gminny Konkurs Jaselek pn Swiec nam Gwiazdo

 

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce:

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Kamieniu Kr. - "Bajkowe Święta" - reżyseria Agnieszka Tłok,

II miejsce:

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Kamieniu Kr. - "Bóg zszedł na ziemię" - reżyseria Bożena Zabrocka i Stefania Czapiewska

III miejsce dwa równorzędne:

  1. Szkoła Podstawowa w Zamartem - „Jasełka Bożonarodzeniowe" - reżyseria Zenobia Gorgoń i Brat Dawid
  2. Wiejski Dom Kultury w Płociczu - "Dzisiaj w Betlejem" - reżyseria Bożena Lewandowska,

Dwa wyróżnienia za ogólny wyraz artystyczny spektaklu:

  1. Wiejski Dom Kultury w Dąbrówce - "Licho nie śpi" - reżyseria Ewa Wiese
  2. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu Kr. - "Opowieść Wigilijna" - reżyseria Martyna Górzna

Nagrody indywidualne za grę aktorską:

  1. Dawid Kłos za rolę Kacpra w spektaklu "Dzisiaj w Betlejem" - WDK Płocicz,
  2. Gracjan Błoch za rolę Heroda - "Dzisiaj w Betlejem" - WDK Płocicz,
  3. Bożena Zelewska za rolę żony Heroda - "Wszyscy równi u Dzieciny" - Świetlica Wiejska w Orzełku,
  4. Mikołaj Kowalski za rolę diabła 1 - "Wszyscy równi u Dzieciny" - świetlica Wiejska w Orzełku,
  5. Sara Tyda za rolę dziecka 6 w spektaklu "Jasełka Bożonarodzeniowe" - Szkoła Podstawowa w Dużej Cerkwicy,
  6. Kornelia Lipińska za rolę Maryi - "Jasełka Bożonarodzeniowe" - Szkoła Podstawowa w Dużej Cerkwicy,
  7. Ewelina Trzecińska za rolę Maryi - "Jasełka Bożonarodzeniowe" - Szkoła Podstawowa Zamarte,
  8. Maja Paliwoda za rolę Maryi - "Bajkowe Święta" - ZSP w Kamieniu Kr.
  9. Hubert Czapiewski za rolę Pinokia - "Bajkowe Święta" - ZSP Kamień Kr.
  10. Zuzia Bonk za rolę Michała Archanioła - "Bóg zszedł na ziemię" - ZS-P SP i PS w Kamieniu Kr.
  11. Oliwia Senske za rolę Diabła Rokity - "Bóg zszedł na ziemię" - Zespół Szkolno-Przedszkolny SP i PS w Kamieniu Kr.
  12. Agata Szymanowicz za rolę Heroda - "Bóg zszedł na ziemię" - ZS-P SP i PS w Kamieniu Kr.
  13. Karolina Lackowska za rolę Kacpra - "Bóg zszedł na ziemię" - ZS-P SP i PS W Kamieniu Kr.
  14. Arkadiusz Badziński za rolę Krzysztofa - "List do Boga" - DPS dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Kr.
  15. Emilia Cieślak za rolę Anny - "Opowieść Wigilijna" - Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu Kr.
  16. Julia Warmke za rolę diabła - "Wigilijny cud" - świetlica w Witkowie
  17. Oliwia Berendt za rolę Oli - "Wigilijny cud" - świetlica w Witkowie
  18. Kamil Jilke za rolę Babci - "Jasełka" - świetlica w Obkasie
  19. Rafał Bukowski za rolę Heroda - "Licho nie śpi" - WDK Dąbrówka
  20. Nikol Grochowska za rolę diabła 1 - "Licho nie śpi" - WDK Dąbrówka
 
Imprezy
Galeria zdjęć
GALERIA FILMÓW
GALERIA ZDJĘĆ
Kamień Krajeński   logo_bip_szare   logo ict szare

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information