Ferie zimowe - I tydzień
czwartek, 30 stycznia 2014

Ferie dla dzieci - I tydzień w Kamieniu Krajeńskim:

• od godz. 9.00 do 13.00 zaprasza na zajęcia Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Kamieniu Kraj.
  • od godziny 13.00 do 16.00 na zajęcia zaprasza Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu Krajeńskim / w programie między innymi. gry, konkursy, zabawy, turnieje, tańce, projekcje filmów.
  • MGOK otwarty od godz. 9.00 do 20.00 - gry stolikowe, tenis, piłkarze, cymbergaj, mały bilard oraz zajęcia indywidualne - nauka gry na gitarze.

Ferie zimowe