Walentynkowy Wiersz Miłosny 2014
czwartek, 30 stycznia 2014

1. Konkurs przeznaczony wyłącznie dla amatorów.

2. Przedmiotem konkursu jest samodzielne napisanie jednego wiersza o miłości do maksymalnie 20 wersów.

3. Organizatorem jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim.

4. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych , wyłącznie osoby zamieszkałe na terenie gminy Kamień Krajeński, bez względu na wiek.

5. Konkursowe wiersze przesyłać prosimy wyłącznie drogą elektroniczną na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając wiek i numer telefonu kontaktowego.

6. Konkurs trwa do dnia 10 lutego 2014 roku.

7. Wiersz nie może być wcześniej nigdzie publikowany.

8. Osoby wyróżnione w konkursie, zostaną powiadomione o rozstrzygnięciu konkursu do dnia 14 lutego.

9. Nagrodami będą: prezenty dla siebie i dla drugiej połówki /nagrody rzeczowe/.

Konkurs na Walentynkowy Wiersz Milosny