XX Gminny Przegląd Twórczości Teatralnej "MIM" już niedługo!
poniedziałek, 24 marca 2014

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim oraz Zespół Usług Oświatowych w Kamieniu Krajeńskim zaprasza do udziału w kolejnym XX Gminnym Przeglądzie Twórczości Teatralnej "MIM" który odbędzie się w MGOK w Kamieniu Krajeńskim w dniach 23-24 kwietnia 2014 r. od godziny 9.00.

XIX Gminny Przeglad Tworczosci Teatralnej MIM

Regulamin:

Impreza adresowana jest do amatorskich teatrów dziecięcych działających w przedszkolach, szkołach, gimnazjach, świetlicach wiejskich i innych placówkach gminy Kamień.

• wiek wykonawców winien mieścić się w granicach 6 do 15 lat,
  • zespoły prezentują małe formy teatralne /do 30 min/
  • tworzywem przedstawienia może być dowolny materiał literacki jednak dostosowany do wieku ,wrażliwości i dojrzałości artystycznej wykonawców

Wszystkie zespoły otrzymają dyplomy za udział. Najlepsi aktorzy i zespoły nagrody. Jury Przeglądu przyzna nominację na Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych "Teatr bez granic" do Świecia ,które odbędą się w dniach 9-10 maja 2014 roku.

Karty zgłoszenia prosimy dostarczyć mailem lub osobiście na adres MGOK /tel.52/3886068/ najpóźniej do 21 kwietnia 2014!

Pobierz: