KONTAKT

punkt Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

      w Kamieniu Krajeńskim

punkt ul. Sępoleńska 4

punkt 89-430 Kamień Krajeński

punkt tel./fax (0-52) 3 88 60 68

punkt mgok.kamienkraj@wp.pl

Protokół obrad Jury z XX Gminnego Przeglądu Twórczości Teatralnej "MIM"
poniedziałek, 28 kwietnia 2014

W dniu 24 kwietnia 2014 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbył się XX Gminny Przegląd Twórczości Teatralnej "MIM".

 

XX Gminny Przeglad Tworczosci Teatralnej MIM

 

Jury w składzie:

  • Pani Renata Bloch - reżyser, instruktor teatralny w MGOK w Więcborku,
  • Pan Władysław Dobber - członek Kamieńskiego Towarzystwa Kulturalnego w Kamieniu Krajeńskim,
  • Pani Anna Schmelter - pracownik MGOK w Kamieniu Krajeńskim,
  • Pan Ireneusz Bona - Dyrektor MGOK w Kamieniu Krajeńskim.

Po obejrzeniu 10-ciu przedstawień teatralnych Jury postanowiło przyznać:

  • I miejsce dla teatru "Marzenie" ze świetlicy wiejskiej w Witkowie za spektakl pt. "Duch" w reżyserii Danuty Sałasińskiej
  • II miejsce dla Grupy Teatralnej z Płocicza z Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu za spektakl pt. "Czerwony Kapturek" w reżyserii Bożeny Lewandowskiej
  • III miejsce dla teatru lalek "Michałki" ze świetlica wiejskiej w Witkowie za spektakl pt. "Tymoteusz Rymcimcim" w reżyserii Danuty Sałasińskiej
  • III miejsce dla teatru "Tęcza" ze świetlicy wiejskiej w Obkasie za spektakl pt. "Bajka o sprytnej Joli i Brodatym Skrzacie" w reżyserii Bernadety Kiedrowicz

Nagrody aktorskie otrzymują:

  • Arkadiusz Badziński za rolę LEŚNICZEGO w spektaklu "Czerwony Kapturek" DPS DiM Kamień Kraj.
  • Damien Kwiatek za rolę CZERWNGO KAPTURKA w spektaklu."Czerwony Kapturek" DPS DiM Kamień Kraj.
  • Krzysztof Kurowski za rolę WILKA w spektaklu Czerwony Kapturek" DPS DiM Kamień Kraj.
  • Szymon Głomski za rolę NARRATORA w spektaklu "Kaczuchy" SP Duża Cerkwica
  • Martyna Swakowska za rolę KACZKI w spektaklu "Kaczuchy" SP Duża Cerkwica
  • Rafał Bukowski za rolę MARSZAŁKA w spektaklu "Egzamin na Królewnę" WDK Dąbrówka
  • Nikol Grochowska za rolę PANI KONFACELI w spektaklu "Egzamin na Królewnę" WDK Dąbrówka
  • Natalia Kijek za rolę JOLI w spektaklu "Bajka o sprytnej Joli i Brodatym Skrzacie" świetlica Obkas
  • Martyna Małek za rolę MACOCHY w spektaklu "Kopciuszek na wesoło" SP Zamarte
  • Julia Zdziebło za rolę CZERWONEGO KAPTURKA w spektaklu "Czerwony Kapturek" WDK Płocicz
  • Gracjana Błoch za rolę WILKA w  spektaklu "Czerwony Kapturek" WDK Płocicz
  • Anna Wiese za rolę OLI w spektaklu "Duch" świetlica Witkowo
  • Patryk Wiese za rolę PAWŁA w spektaklu "Duch" świetlica Witkowo
  • Julia Warmke za rolę MAMY w spektaklu "Duch" świetlica Witkowo
  • Anna Wiese za rolę TYMOTEUSZA w spektaklu "Tymoteusz Rymcimcim" świetlica Witkowo
  • Szymon Sokolik za rolę PIESKA w spektaklu "Tymoteusz Rymcimcim" świetlica Witkowo
  • Laura Korpys za rolę LISA  w spektaklu "Tymoteusz Rymcimcim" świetlica Witkowo
  • Wiktoria Żurek za rolę KRÓLEWNY w spektaklu "O czym szumi morski wiatr..." ZSP w Kamieniu Kraj.
  • Izabela Siuzdak za rolę ŚNIEŻKI w spektaklu "Śnieżka" ZS nr 3 Sępólno Kraj.
  • Remigiusz Prasał za rolę LUSTRA i KRASNALA w spektaklu "Śnieżka" ZS nr 3 Sępólno Kraj.
  • Aleksander Lica za rolę KRASNALA w spektaklu "Śnieżka" ZS nr 3 Sępólno Kraj.
  • Wiktoria Kerl za rolę KRASNALA w spektaklu "Śnieżka" ZS nr 3 Sępólno Kraj.

Decyzją jury na Wojewódzkich Konfrontacjach Teatrów Dziecięcych "Teatr bez granic", które odbędą się w dniach 9 i 10 maja w Ośrodku Kultury w Świeciu nad Wisłą, gminę Kamień Krajeński reprezentować będą:

  • Teatr "Marzenie" ze świetlicy wiejskiej w Witkowie ze sztuką pt. "Duch"
  • Grupa Teatralna z Płocicza z Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu ze sztuką pt. "Czerwony Kapturek"
  • Teatr lalek "Michałki" ze świetlicy wiejskiej w Witkowie ze sztuką pt."Tymoteusz Rymcimcim"
  • Teatr "Tęcza" ze świetlicy wiejskiej w Obkasie ze sztuką pt. "Bajka o sprytnej Joli i Brodatym Skrzacie"

Na Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych "Teatr bez granic" zakwalifikował się także Teatr z Zespołu Szkół nr3 Gimnazjum nr 3 z Sępólna Kraj.- "Śnieżka" - kabaret, reż. Iwona Jurek, Marcin Berent

Nagrodę za reżyserię otrzymuje s. Benedykta Rink

Nagrodę za scenografię otrzymują: Szkoła Podstawowa w Dużej Cerkwicy i Szkoła Podstawowa w Zamartem

Nagrodę za humor i dowcip dla zespołu otrzymuje ZS nr 3 Gimnazjum nr 3 w Sępólnie Kraj.

 

Finał XX Gminnego Przeglądu Twórczości Teatralnej "MIM" odbędzie się 3 maja o godz. 16.30 w MGOK w Kamieniu Kraj.

 

W programie:

  • odbiór nagród oraz prezentacja nagrodzonych spektakli.

Serdecznie zapraszamy!

 
Imprezy
Galeria zdjęć
GALERIA FILMÓW
GALERIA ZDJĘĆ
Kamień Krajeński   logo_bip_szare   logo ict szare

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information