XXI Kamieńskie Integracyjne Spotkania Twórcze "KIST" 2014
wtorek, 21 października 2014

Dnia 19 października br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbyły się XXI Kamieńskie Integracyjne Spotkania Twórcze "KIST".

Impreza rozpoczęła się otwarciem wystawy rękodzieła artystycznego. Wystawę otworzyli: Dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Krajeńskim siostra Małgorzata Kwiatkowska, Burmistrz Kamienia Krajeńskiego - Wojciech Głomski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim - Kazimierz Warylak.

XXI KIST 2014

Różnorodność prac, precyzyjność i pomysłowość mieszkańców zachwyciła oglądających wystawę. Następnie artyści z 10 placówek :Sępólna Krajeńskiego, Tucholi, Bożenkowa, Więcborka, Suchorączka i Kamienia Krajeńskiego zaprezentowali niepowtarzalne programy artystyczne. Były tańce, piosenki i programy teatralne.

Impreza zakończyła się wspólną biesiadą dla uczestników KIST. Wszyscy wykonawcy otrzymali upominki a placówki dyplomy i puchary.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom i opiekunom za wystawy i pełne wrażeń występy oraz publiczności za gromkie brawa.