punkt Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

punkt 89-430 Kamień Krajeński

punkt tel./fax (0-52) 3 88 60 68

punkt mgok.kamienkraj@wp.pl

Zaproszenie na "Biesiadę Krajeńską"
wtorek, 18 listopada 2014

logo mgok 200Kamieńskie Towarzystwo Kulturalne i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zapraszają 30 listopada 2014 r. w niedzielę na godz. 17.00 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeński - sala taneczna, na "Biesiadę Krajeńską".

W programie wystąpią:

• kapela "Znad Mochla" i "Jucha"
  • zespoły biesiadne:
    - "Witkowianki"
    - Stowarzyszenie ERiI Ziemi Krajeńskiej
    - "Pod Górkę" z DPS w Kamieniu Kraj.

Będzie można posłuchać miejscowych zespołów, pośpiewać, a odważni będą mogli zaprezentować własne umiejętności wokalne.

Zapewniamy wieczór pełen muzyki, miłą atmosferę i słodki poczęstunek. Na występujących czekają niespodzianki.

Imprezy
GALERIA FILMÓW
Kamień Krajeński   logo_bip_szare   logo ict szare