KONTAKT

punkt Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

      w Kamieniu Krajeńskim

punkt ul. Sępoleńska 4

punkt 89-430 Kamień Krajeński

punkt tel./fax (0-52) 3 88 60 68

punkt mgok.kamienkraj@wp.pl

29.04.2015 - Protokół obrad jury XXI Gminnego Przeglądu Twórczości Teatralnej "MIM"
środa, 29 kwietnia 2015

Protokół obrad jury - 29.04.2015 rok

W dniu 29 kwietnia 2015 roku w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbył się XXI Gminny Przegląd Twórczości Teatralnej „MIM”.

Jury w składzie:

Pani Barbara Sobotka – instruktor amatorskiego ruchu teatralnego

w województwie Kujawsko-Pomorskim, pracownik Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy

Pani Urszula Brycka – Dyrektor Miejsko-Gminnego Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu Kraj.

Pan Ireneusz Bona - Dyrektor MGOK w Kamieniu Krajeńskim.

 

Po obejrzeniu ośmiu przedstawień teatralnych Jury postanowiło przyznać:

 

I miejsce Teatr SZOK z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Krajeńskim

                za spektakl pt: „Córka czarownic”

               w reżyserii: Bożeny Zabrockiej i Anny Żmudzkiej

II miejsce Teatr FART z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

                 za spektakl pt: „ Shrek”

                 w reżyserii Ewy Wiese

III miejsce Teatr MARZENIE ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

                  za spektakl pt: „Internet to nie wszystko”

                  w reżyserii Danuty Sałasinskiej

Wyróżnienia dla:

- Teatru KACZUCHY ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

   za spektakl pt: „ Ambaras w bajkowym lesie”

   w reżyserii Wiesławy Szyszka

- Teatru Lalek MICHAŁKI ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

   za spektakl pt:” Szczęśliwy król”

   w reżyserii Danuty Sałasinskiej

 Nagrody aktorskie otrzymują:

- Oskar Kucmann za rolę Wilka ze spektaklu „Spotkanie bajek”

   ze Szkoły Podst. w Zamartem

-Anna Wiese za rolę Jaskółki ze spektaklu „Szczęśliwy król”

ze Świetlicy Wiejskiej w  Witkowie

-Anita Rekowska za rolę Baby Jagi ze spektaklu „Ambaras w bajkowym lesie”

ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

- Maciej Krzyżanowski za rolę Gapcia ze spektaklu „Ambaras w bajkowym lesie”

   ze Szkoły Podst. w Dużej Cerkwicy

- Igor Bociek za rolę Śpiocha ze spektaklu „Ambaras w bajkowym lesie”

ze Szkoły Podst. w Dużej Cerkwicy

- Kajetan Siuda za rolę Łakomczucha ze spektaklu „Ambaras w bajkowym lesie”

ze Szkoły Podst. w Dużej Cerkwicy

-Paweł Kłodziński za rolę Wilka ze spektaklu „Koza ,kózka i wilk”

ze Świetlicy Wiejskiej w Obkasie

-Emilia Zientara za rolę Osła ze spektaklu „Shrek”

z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

- Rafał Bukowski za rolę Shreka ze spektaklu „Shrek”

z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

-Wiktoria Wołowicz za rolę Fiony ze spektaklu „Shrek”

z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

-Natalia Warmke za rolę Anity ze spektaklu „Internet to nie wszystko”

ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

- Anna Wiese za rolę Anki ze spektaklu „Internet to nie wszystko”

ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

-Paulina Wiśniewska za rolę Losu ze spektaklu „Córka czarownic”

z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Kraj.

-Emilia Cieślak za rolę Luelle z spektaklu „Córka czarownic”

z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kamieniu Kraj.

- Magda Borek za rolę Czarownicy ze spektaklu „Córka czarownic”

z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Kraj.-

- Oliwia Juhnke za rolę Czarownicy ze spektaklu „Córka czarownic”

z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Kraj.

-Remigiusz Prasał za rolę Romeo Monteki ze spektaklu ”Romeo i Julia”

z Zespołu Szkół Nr 3 w Sępólnie Kraj.

-Mateusz Łuszczyk za rolę Benwolio ze spektaklu „Romeo i Julia”

z Zespołu Szkół Nr 3 w Sępólnie Kraj.

-Damian Pubanc za rolę Merkucjo ze spektaklu „Romeo i Julia”

z Zespołu Szkół Nr 3 w Sępólnie Kraj.

 

Ponad to przyznano nagrody:

- Nagrodę za scenariusz i reżyserię spektaklu „Córka czarownic”

otrzymują Pani Bożena Zabrocka i Pani Anna Żmudzka

- Nagrodę za reżyserię spektaklu „Romeo i Julia”

otrzymują Pani Iwona Jurek i Pan Marcin Berendt

- Nagrodę za kostiumy do spektaklu „Córka czarownic”

   otrzymuje Pani Ilona Przybylska

Decyzją jury na Wojewódzkich Konfrontacjach Teatrów Dziecięcych

„Teatr bez granic”,które odbędą się w dniach 2-3 październik 2015 r.

w Ośrodku Kultury w Świeciu nad Wisłą,

gminę Kamień Krajeński reprezentować będą:

- Teatr SZOK z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Krajeńskim

- Teatr FART z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

- Teatr MARZENIE ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

- Teatr Lalek TĘCZA ze Świetlicy Wiejskiej w Obkasie

- Teatr Lalek MICHAŁKI ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

  a gminę Sępólno Krajeńskie reprezentować będą:

- Teatr KOTOŁAJKA z Zespołu Szkół Nr 3 w Sępólnie Krajeńskim

 

 Finał XXI Gminnego Przeglądu Twórczości Teatralnej „MIM”

 odbędzie się 3 maja  o godz. 16.00 w MGOK w Kamieniu Kraj.

 W programie: odbiór nagród oraz prezentacja nagrodzonych spektakli:

  II miejsce :”Shrek” ,  I miejsce :„Córka czarownic”

Serdecznie zapraszamy!

 

 
Imprezy
Galeria zdjęć
GALERIA FILMÓW
GALERIA ZDJĘĆ
Kamień Krajeński   logo_bip_szare   logo ict szare

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information