Zaproszenie na spektakl Chojnickiego Studia Rapsodycznego
wtorek, 05 maja 2015

dziecko3"Dziecko dla początkujacych"

MGOK w Kamieniu Krajeńskim zaprasza do obejrzenia kolejnej sztuki z repertuaru Chojnickiego Studia Rapsodycznego.

W marcu tego roku na scenie Domu Kultury można było obejrzeć sztukę "Bon Voyage" ,a w dniu

17 maja 2015 roku o godzinie 17.00 zapraszamy na sztukę pt: "Dziecko dla początkujących".

Przedstawienie, wyreżyserowane przez Grzegorza Szlangę , to popis dwóch świeżo upieczonych ojców,
których grają Piotr Rutkowski i Błażej Tachasiuk. I jest to granie koncertowe, bo obydwaj wywołują na widowni salwy śmiechu,wcielając się w rolę przerażonych i sfrustrowanych ojców, dla których opieka nad niemowlakiem jest gorsza od trzęsienia ziemi czy tornado.

"Dziecko dla początkujących" obsypana została wieloma nagrodami :

- I nagroda na Konfrontacjach Teatralnych - Kępice 2010
- kwalifikacja na Windowisko 2010
- 2. nagroda na 3.OFTS w Akademii Teatralnej w Warszawie za "Dziecko dla początkujących" 2013
- I miejsce dla "Dziecka dla Początkujących" na Ogólnopolskim Festiwalu LUTEREK w Wejherowie 2013
- Nagroda Publiczności na II Ogólnopolskim Festiwalu Konstelacje Teatralne 2014 za spektakl "Dziecko dla początkujących"
- Nagroda Główna "PEREŁKA" na 10. Ogólnopolskim Festiwalu w Żninie 2014 za spektakl "Dziecko dla początkujących"
- Nagroda Reżyserska na 10. Ogólnopolskim Festiwalu w Żninie 2014 za spektakl "Dziecko dla początkujących