KONTAKT

punkt Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

      w Kamieniu Krajeńskim

punkt ul. Sępoleńska 4

punkt 89-430 Kamień Krajeński

punkt tel./fax (0-52) 3 88 60 68

punkt mgok.kamienkraj@wp.pl

2016.03.22 - Wyniki konkursu plastycznego Wielkanoc Polska
wtorek, 22 marca 2016

 Ocena prac plastycznych„WIELKANOC POLSKA”

Zapraszamy nagrodzone osoby do MGOK w Kamieniu Kraj.

w dniu 24 marca /czwartek/ o godz.16.00 na wręczenie nagród.

Prace wykonane zostały przez dzieci z placówek i szkół:

Zespół Szkół Nr 2 w Sępólnie,

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamieniu,

Szkoła Podstawowa w Zamartem,

Szkoła Podstwowa w Dużej Cerkwicy,

Sz.P.-oddział zamiejscowy w Dąbrówce,

świetlica wiejska w Orzełku i Witkowie

oraz Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Małej Cerkwicy

ZS Nr2 -oddział zamiejscowy w Kamieniu

 

Stroik Wielkanocny

1.Wiktoria Szulc - Zamarte

2.Krystyna Dobber - Orzełek

3.Martyna Hałasowska – Zamarte

4.Vanessa Grochowska - Dąbrówka

5.Dominika Betin - Kamień

6.Igor Rekowski - Dąbrówka

7.Martyna Kutzmann - Kamień

8.Maciej Pankau -Sępólno

9.Rafał Knapik - Kamień

10.Andreas Rode – Duża Cerkwica

11.Mariola Piontkowska –Sępólno

12.Eligiusz Łącki – Zamarte

13.Jan Brall – Sępólno

14.Jarosław Rękiewicz – Sępólno

15.Amelia Marach – Zamarte

16.Wiktor Czapiewski – Zamarte

Kartka Świąteczna

1.Lena Pruszak - Zamarte

2.Olga Zabrocka – Duża Cerkwica

3.Szymon Wójcik - Sępólno

4.Joanna Zygmańska - Zamarte

5.Piotr Skrzyp - Kamień

6.Karol Gierszewski - Sępólno

Palma Wielkanocna

1.Komar Miłosz - Kamień

2.Aniela i Maria Kałaczyńskie - Kamień

3.Krzysztof i Piotr Grzelka - Kamień

4.Adamczyk Maria - Orzełek

5.Alcja i Mateusz Schmelter - Orzełek

6.Gabriel Cysewski - Kamień

7.Paula Błoch – Duża Cerkwica

8.Dobek Zuzanna – Duża Cerkwica

9.Marta Okońska – Duża Cerkwica

10.Klasa V - Zamarte

Pisanka

1.Julianna Gruna - Zamarte

2.Beata Błoch - Orzełek

3. Oliwia Berendt - Witkowo

4.Katarzyna Kędzia - Sępólno

5.Martyna Cysewska - Zamarte

6.Jakub Wiese – Duża Cerkwica

7.Tymoteusz Łącki – Duża Cerkwica

8.Olga Zabrocka – Duża Cerkwica

9.Julia Ździebło - Kamień

10.Jowita Szmaglińska – Kamień

Nagrody za prace zbiorowe:

1/ dla grupy „O” ze Szkoły Podstawowej w Zamartem

2/ dla klasy II b z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu

3/dla Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Małej Cerkwicy

 
Imprezy
Galeria zdjęć
GALERIA FILMÓW
GALERIA ZDJĘĆ
Kamień Krajeński   logo_bip_szare   logo ict szare

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information