6.05.2016 - "Działajmy razem w gminie Kamień Krajeński "
piątek, 06 maja 2016

"DZIAŁAJMY RAZEM W GMINIE KAMIEŃ KRAJEŃSKI"

projekt fundacji Aviva "To dla mnie ważne"

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Kraj. wystąpił z inicjatywa do FUNDACJI AVIVA dla lokalnych społeczności pn” Działajmy razem w gminie Kamień Krajeński

Prosimy o oddanie głosu dla inicjatywy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim wchodząc na stronę: https://todlamniewazne.pl/

Następnie szukamy odnośnika "W TWOJEJ OKOLICY" tam poszukujemy nazwy "DZIAŁAJMY RAZEM W GMINIE KAMIEŃ KRAJEŃSKI"i tu oddajemy głos, wpisując nazwisko i imię oraz adres e-mail, Na podany adres otrzymasz wiadomość z linkiem aktywującym głos.

PAMIĘTAJ! Głos będzie dopiero wtedy ważny kiedy zaakceptujesz

link w e-mail.  Głosujcie z wielu e-mail bo głos można oddać

tylko jeden raz , a głosowanie trwa  do 19 maja
..........................................................................................................
Wnioskowana kwota: 50000 zł

Kamień Krajeński to niewielka gmina, w której domy kultury i świetlice wiejskie stanowią centrum kultury. Są to miejsca spotkań wszystkich mieszkańców. Staramy się aby w naszych placówkach kulturalnych rozwijała się artystycznie cała społeczność. Zależy nam aby zwłaszcza dzieci i młodzież mogły rozwijać swoje talenty, uzdolnienia i zainteresowania.

W ramach projektu pragniemy doposażyć MGOK w Kamieniu Krajeńskim, WDK w Płociczu, WDK w Dąbrówce oraz świetlice wiejskie w: Witkowie, Orzełku, Obkasie, Dąbrowie, Małej Cerkwicy oraz Dużej Cerkwicy.

W ramach dotacji chcielibyśmy zakupić do każdej placówki gry stolikowe (towarzyskie, zręcznościowe, logiczne) materiały plastyczne (farby, pastele, szkicowniki, masy plastyczne,) zestawy artykułów sportowych do prowadzenia festynów kulturalno- sportowych ( piłki, chusty animacyjne, tunele ) Dodatkowo chcielibyśmy zakupić dla każdej placówki telewizor z uchwytem na ścianę oraz sześć konsoli XBOX z kinectem i grami.

Dzięki realizacji tego projektu dziewięć placówek kulturalnych w gminie Kamień Krajeński będzie mogło rozwijać uzdolnienia dzieci i młodzieży na zajęciach popołudniowych. Dzięki temu dzieci chętniej będą spędzać ze sobą czas, integrować się, rozwijać wyobraźnię i myślenie.