KONTAKT

punkt Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

      w Kamieniu Krajeńskim

punkt ul. Sępoleńska 4

punkt 89-430 Kamień Krajeński

punkt tel./fax (0-52) 3 88 60 68

punkt mgok.kamienkraj@wp.pl

2016.12.15 Protokół obrad jury XIII Gminnego Konkursu Jasełek, Widowisk Bożonarodzeniowych i Kolędniczych
czwartek, 15 grudnia 2016

                                                           Protokół obrad jury

               XIII Gminnego Konkursu Jasełek, Widowisk Bożonarodzeniowych i Kolędniczych

            Pn.”Świeć nam Gwiazdo” który się odbywał się dnia 14 i 15 .12 2016 roku

                                           w MGOK w Kamieniu Krajeńskim

Komisja w składzie:

Renata Bloch – Instruktor teatralny z M-GOK w Więcborku

Urszula Brycka – Dyrektor Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu Kraj.

Bożena Fromm-Jelińska – instruktor w MGOK Kamień

Ireneusz Bona – Dyrektor M-GOK w Kamieniu Kraj.

 

Po obejrzeniu 12 spektakli w dniach 14 i 15 grudnia ze szkół podstawowych,

placówek kultury i DPS dla Dzieci i Młodzieży z gminy Kamień Krajeński

i przyznała następujące miejsca i nagrody:

 

I miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Kamieniu

za widowisko bożonarodzeniowe „Podróż w czasie do roku zero”

w reżyserii Bożeny Zabrockiej i Anny Żmudzkiej

II miejsce – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu

za widowisko kolędnicze „Wpuśćcie nas do izby”

w reżyserii Aleksandry Szmaglińskiej

II miejsce – Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu

za jasełkę „Droga do Betlejem”

w reżyserii siostry Julity Schweda

III miejsce – Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu

za widowisko bożonarodzeniowe „Wigilijna ulica”

w reżyserii Martyny Górznej i Kacpra Gbura

 

Wyróżnienia:

- dla Przedszkola Samorządowego w Kamieniu

   za Jasełkę „Mały pastuszek i wielki rozbójnik”

   w reżyserii Agnieszki Grugiel

 

- dla klasy II b z Publicznego Gimnazjum w Kamieniu Krajeńskim

  za widowisko bożonarodzeniowe „Opowieść wigilijna”

  w reżyserii Oliwii Junke

 

Nagrody za reżyserię:

 

- dla ks. Piotra Pazdy

   za reżyserię widowiska bożonarodzeniowego „Miłość zwycięża”

 

- dla Oliwii Junke

 za reżyserię widowiska bożonarodzeniowego „ Opowieść wigilijna”

 

Nagrody aktorskie otrzymują :

1.Julia Ździebło za rolę Aniołka ze spektaklu „Pierwsze Boże Narodzenie” z WDK w Płociczu

2.Oliwia Berendt za rolę Matki w spektaklu „Przyjdę do Ciebie” ze świetlicy wiejskiej w Witkowie

3.Helena Dobber za rolę Diabła w spektaklu ”Pójdźmy wszyscy do stajenki” ze Sz. Podst.w Zamartem

4.Gracjan Szulc za rolę policjanta w spektaklu „Pójdźmy wszyscy do stajenki”   j.w

5.Sajana Giblewska za rolę Lucyfera w spektaklu „Pójdźmy wszyscy do stajenki”   j.w

6.Chylewski Wojciech za rolę Narratora -„Mały pastuszek i wielki rozbójnik” z Przedszkola Kamieniu

7.Katarzyna Mazur za rolę Anioła w spektaklu „Mały pastuszek i wielki rozbójnik” j.w.

8.Berezicki Szymon za rolę Józefa w spektaklu „Mały pastuszek i wielki rozbójnik” j.w.

9. Smarul Lena za rolę Marii w spektaklu „Mały pastuszek i wielki rozbójnik” j.w.

10.Wiktoria Wołowicz za rolę Anioła w spektaklu „Ostatnia szansa” z WDK w Dąbrówce

11.Rafał Bukowski za rolę Diabła w spektaklu „„Ostatnia szansa” z WDK w Dąbrówce

12.Anna Kiedrowicz za rolę Anioła w spektaklu „ Pójdźmy wszyscy do stajenki” ze świetlicy w Obkasie

13.Michał Kijek za rolę Pasterza w spektaklu „ Pójdźmy wszyscy do stajenki” ze świetlicy w Obkasie

14.Dobek Zuzanna za rolę Lucyfera w spektaklu „Miłość zwycięża” ze Sz.Podst. w Dużej Cerkwicy

15.Sara Tyda za rolę Diabła w spektaklu „Miłość zwycięża” ze Sz.Podst. w Dużej Cerkwicy

16.Szymon Jawdyk za rolę Scrooqe w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum w Kamieniu

17.Michał Myśliwiec za rolę Mężczyzny w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum

18.Szymon Głomski za rolę Freda w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum

19.Mikołaj Myszkowski za rolę Marley w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum

 

W niedzielę 18 grudnia na godz. 15.00 zapraszamy nagrodzone grupy oraz aktorów do

odebrania nagród, a do Finałowego występu dla mieszkańców Kamienia zapraszamy grupy teatralne :

 

- z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu „Podróż w czasie do roku zero”

- z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu „Wpuśćcie nas do izby”

- z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu „Droga do Betlejem”

 
Imprezy
Galeria zdjęć
GALERIA FILMÓW
GALERIA ZDJĘĆ
Kamień Krajeński   logo_bip_szare   logo ict szare

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information