2018.09.17 Informacja o konkursach
poniedziałek, 17 września 2018

Terminy corocznych konkursów , przeglądów i spotkań / od września do grudnia 2018/ organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim.

- „XXV Kamieńskie Integracyjne Spotkania Twórcze - KIST-2018” odbędą się w dniu I TU UWAGA!!! 25 października we czwartek od godziny 13.00 . Zmiana terminu imprezy podyktowana jest terminem Wyborów Samorządowych. Do udziału zapraszamy mieszkańców Domów Pomocy Społecznej, uczestników warsztatów i świetlic terapeutycznych itp. placówek .  KIST to impreza gdzie prezentowana będzie  na scenie artystyczna  tworczosc mieszkańców w/w/ placówek/  W tym roku również  nie przywidujemy organizowania wystawy prac rękodzieła.

-„Konkurs poezji i pieśni patriotycznej Przesłuchania uczestników konkursu recytatorskiego i wokalnego w dniu 6 listopada / wtorek/ od godz. 9.00. Występ laureatów w dniu 11 listopada / niedziela/ o godz.16.00. Do udziału w konkursie recytatorskim wymagane jest przygotowanie jednego wiersza , a w konkursie wokalnym jednej piosenki - wyłącznie w języku polskim .Jedno dziecko może startować w dwóch konkursach. W konkursie wokalnym wymagany jest własny podkład muzyczny na płycie CD ale dopuszczalny jest również akompaniament instrumentalny. Czas prezentacji poezji w konkursie recytatorskim   nie może przekroczyć 2 minut.

Pliki do pobrania:

Karta zgłoszenia na konkurs wokalny (pobierz załącznik)

Karta zgłoszenia na konkurs recytatorski (pobierz załącznik)

Regulamin konkursu recytatorskiego i wokalnego (pobierz załącznik)

Zgoda na przetwarzanie danych w konkursie recytatorskim i wokalnym (pobierz załącznik)

- „XIX Powiatowe spotkanie z pieśnią religijną” odbędzie się w dniu 18 listopada / niedziela/ od godz. 15.00 W koncercie mogą wziąć udział osoby w każdym wieku ,zamieszkujące powiat sępoleński. Przyjmujemy zgłoszenia ze szkół, placówek opieki, przedszkoli, świetlic wiejskich itp. oraz zgłoszenia indywidualne. Instytucja delegująca uczestników do udziału w Spotkaniu z pieśnią religijną   może zgłosić nie więcej niż dwoje solistów lub dwie grupy dzieci, którzy zaprezentują po jednej pieśni. Warunkiem udziału jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. /najpóźniej jednak do 12 listopada / wraz z dostarczeniem płyty audio CD z podkładem muzycznym .

- XIX Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Wesoły Brzdąc”odbędzie się w dniu 2 grudnia /niedziela/ od godz. 16.00. Propozycja dla nauczycieli przedszkoli, odzizłów "O" , świetlic wiejskich ,domów kultury i innych placówek  z  powiatu  Sępoleńskiego. Festiwal ”Wesoły Brzdąc” to konkurs dla uzdolnionych wokalnie małych dzieci. Placówki , które zechciałyby wziąć udział w Festiwalu wraz ze swoimi maluszkami - delegują maksymalnie po 3 solistów . Prezentacje będą oceniane w kategoriach wiekowych: 3-4 lata , 5-6 lat Uczestnicy: każdy przedszkolak prezentuje jedna piosenkę wyłącznie z repertuaru dziecięcego w języku polskim. Uczestnik powinien posiadać własny podkład muzyczny na płycie CD ale również dopuszczalny jest akompaniament instrumentalny.

Pliki do pobrania:

Karta zgłoszenia "Wesoły Brzdąc" (pobierz załącznik)

Regulamin "Wesoły Brzdąc" (pobierz załącznik)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych "Wesoły Brzdąc" (pobierz załącznik)

- XV Gminny Konkurs Jasełek , Widowisk Bożonarodzeniowych i Kolędniczych - „Świeć nam gwiazdo” Odbędzie się w dniach 11 i 12 grudnia 2018 , a finał 16.12.2017 . Propozycja skierowana do nauczycieli , instruktorów i katechetów prowadzących amatorskie zespoły teatralne w gminie Kamień Kraj. Konkurs przeznaczony dla grup dziecięcych i młodzieżowych .