22.09.21 Zakończenie projektu "LPDP- Lokalni Patrioci dla Płocicza"
środa, 22 września 2021

received 277321540649871

W środę 15 września w parku przy WDK zakończyliśmy projekt realizowany przez przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kamieniu Krajeńskim pn."Skupi NAS ciepły ognia blask"z programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Lokalna Grupa Działania-Naszyjnik Północy.

V- Spotkanie biesiadne z 13 Gromadą Zuchową z Wałdowa i Więcborską Drużyną Harcerską upłynęło Nam w miłej i przyjaznej atmosferze, były pląsy, ognisko, śpiew i gawędy. Kto wie, może w przyszłości i spośród naszych mieszkańców wykreują się zuchy lub harcerze.Pani Ania Zdziebło w skrócie podsumowała przebieg projektu i podziękowała WSZYSTKIM, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w realizację i finał Naszego projektu.

W V spotkaniu, również nie zabrakło słodkich niespodzianek. Druhna z Więcborskiej Drużyny Harcerskiej przywiozła pyszne rogaliki wykonane przez Babcię Halinkę, której serdecznie dziękujemy!Natomiast napoje i słodycze ufundowała Rada Sołecka, której również bardzo dziękujemy.

W imieniu 13 Gromady Zuchowej z Wałdowa dziękujemy Radnemu Panu Markowi Betinowi, PZC i KGW w Płociczu za pomoc w dowozie.

Mamy nadzieję, że ogólnodostępne miejsce spotkań, które powstało dzięki realizacji projektu posłuży mieszkańcom przez długie lata. Uczestnikom spotkań dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony czas.

Do zobaczenia!!!

... "Iskierka przyjaźni"to wyjątkowe harcerskie pożegnanie, które zakończył Druh Kacper słowami :" iskierkę przyjaźni puszczam w krąg, niech powróci do mych rąk".