Protokół obrad jury
XIII Gminnego Konkursu Jasełek, Widowisk Bożonarodzeniowych i Kolędniczych
Pn.”Świeć nam Gwiazdo” który się odbywał się dnia 14 i 15 .12 2016 roku
w MGOK w Kamieniu Krajeńskim
Komisja w składzie:
Renata Bloch – Instruktor teatralny z M-GOK w Więcborku
Urszula Brycka – Dyrektor Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu Kraj.
Bożena Fromm-Jelińska – instruktor w MGOK Kamień
Ireneusz Bona – Dyrektor M-GOK w Kamieniu Kraj.
Po obejrzeniu 12 spektakli w dniach 14 i 15 grudnia ze szkół podstawowych,
placówek kultury i DPS dla Dzieci i Młodzieży z gminy Kamień Krajeński
i przyznała następujące miejsca i nagrody:
I miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Kamieniu
za widowisko bożonarodzeniowe „Podróż w czasie do roku zero”
w reżyserii Bożeny Zabrockiej i Anny Żmudzkiej
II miejsce – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu
za widowisko kolędnicze „Wpuśćcie nas do izby”
w reżyserii Aleksandry Szmaglińskiej
II miejsce – Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu
za jasełkę „Droga do Betlejem”
w reżyserii siostry Julity Schweda
III miejsce – Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu
za widowisko bożonarodzeniowe „Wigilijna ulica”
w reżyserii Martyny Górznej i Kacpra Gbura
Wyróżnienia:
- dla Przedszkola Samorządowego w Kamieniu
za Jasełkę „Mały pastuszek i wielki rozbójnik”
w reżyserii Agnieszki Grugiel
- dla klasy II b z Publicznego Gimnazjum w Kamieniu Krajeńskim
za widowisko bożonarodzeniowe „Opowieść wigilijna”
w reżyserii Oliwii Junke
Nagrody za reżyserię:
- dla ks. Piotra Pazdy
za reżyserię widowiska bożonarodzeniowego „Miłość zwycięża”
- dla Oliwii Junke
za reżyserię widowiska bożonarodzeniowego „ Opowieść wigilijna”
Nagrody aktorskie otrzymują :
1.Julia Ździebło za rolę Aniołka ze spektaklu „Pierwsze Boże Narodzenie” z WDK w Płociczu
2.Oliwia Berendt za rolę Matki w spektaklu „Przyjdę do Ciebie” ze świetlicy wiejskiej w Witkowie
3.Helena Dobber za rolę Diabła w spektaklu ”Pójdźmy wszyscy do stajenki” ze Sz. Podst.w Zamartem
4.Gracjan Szulc za rolę policjanta w spektaklu „Pójdźmy wszyscy do stajenki” j.w
5.Sajana Giblewska za rolę Lucyfera w spektaklu „Pójdźmy wszyscy do stajenki” j.w
6.Chylewski Wojciech za rolę Narratora -„Mały pastuszek i wielki rozbójnik” z Przedszkola Kamieniu
7.Katarzyna Mazur za rolę Anioła w spektaklu „Mały pastuszek i wielki rozbójnik” j.w.
8.Berezicki Szymon za rolę Józefa w spektaklu „Mały pastuszek i wielki rozbójnik” j.w.
9. Smarul Lena za rolę Marii w spektaklu „Mały pastuszek i wielki rozbójnik” j.w.
10.Wiktoria Wołowicz za rolę Anioła w spektaklu „Ostatnia szansa” z WDK w Dąbrówce
11.Rafał Bukowski za rolę Diabła w spektaklu „„Ostatnia szansa” z WDK w Dąbrówce
12.Anna Kiedrowicz za rolę Anioła w spektaklu „ Pójdźmy wszyscy do stajenki” ze świetlicy w Obkasie
13.Michał Kijek za rolę Pasterza w spektaklu „ Pójdźmy wszyscy do stajenki” ze świetlicy w Obkasie
14.Dobek Zuzanna za rolę Lucyfera w spektaklu „Miłość zwycięża” ze Sz.Podst. w Dużej Cerkwicy
15.Sara Tyda za rolę Diabła w spektaklu „Miłość zwycięża” ze Sz.Podst. w Dużej Cerkwicy
16.Szymon Jawdyk za rolę Scrooqe w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum w Kamieniu
17.Michał Myśliwiec za rolę Mężczyzny w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum
18.Szymon Głomski za rolę Freda w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum
19.Mikołaj Myszkowski za rolę Marley w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum
W niedzielę 18 grudnia na godz. 15.00 zapraszamy nagrodzone grupy oraz aktorów do
odebrania nagród, a do Finałowego występu dla mieszkańców Kamienia zapraszamy grupy teatralne :
- z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu „Podróż w czasie do roku zero”
- z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu „Wpuśćcie nas do izby”
- z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu „Droga do Betlejem” |