KONTAKT

punkt Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

      w Kamieniu Krajeńskim

punkt ul. Sępoleńska 4

punkt 89-430 Kamień Krajeński

punkt tel./fax (0-52) 3 88 60 68

punkt mgok.kamienkraj@wp.pl

29.04.2015 - Protokół obrad jury XXI Gminnego Przeglądu Twórczości Teatralnej "MIM"
środa, 29 kwietnia 2015

Protokół obrad jury - 29.04.2015 rok

W dniu 29 kwietnia 2015 roku w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbył się XXI Gminny Przegląd Twórczości Teatralnej „MIM”.

Jury w składzie:

Pani Barbara Sobotka – instruktor amatorskiego ruchu teatralnego

w województwie Kujawsko-Pomorskim, pracownik Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy

Pani Urszula Brycka – Dyrektor Miejsko-Gminnego Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu Kraj.

Pan Ireneusz Bona - Dyrektor MGOK w Kamieniu Krajeńskim.

 

Po obejrzeniu ośmiu przedstawień teatralnych Jury postanowiło przyznać:

 

I miejsce Teatr SZOK z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Krajeńskim

                za spektakl pt: „Córka czarownic”

               w reżyserii: Bożeny Zabrockiej i Anny Żmudzkiej

II miejsce Teatr FART z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

                 za spektakl pt: „ Shrek”

                 w reżyserii Ewy Wiese

III miejsce Teatr MARZENIE ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

                  za spektakl pt: „Internet to nie wszystko”

                  w reżyserii Danuty Sałasinskiej

Wyróżnienia dla:

- Teatru KACZUCHY ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

   za spektakl pt: „ Ambaras w bajkowym lesie”

   w reżyserii Wiesławy Szyszka

- Teatru Lalek MICHAŁKI ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

   za spektakl pt:” Szczęśliwy król”

   w reżyserii Danuty Sałasinskiej

 Nagrody aktorskie otrzymują:

- Oskar Kucmann za rolę Wilka ze spektaklu „Spotkanie bajek”

   ze Szkoły Podst. w Zamartem

-Anna Wiese za rolę Jaskółki ze spektaklu „Szczęśliwy król”

ze Świetlicy Wiejskiej w  Witkowie

-Anita Rekowska za rolę Baby Jagi ze spektaklu „Ambaras w bajkowym lesie”

ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

- Maciej Krzyżanowski za rolę Gapcia ze spektaklu „Ambaras w bajkowym lesie”

   ze Szkoły Podst. w Dużej Cerkwicy

- Igor Bociek za rolę Śpiocha ze spektaklu „Ambaras w bajkowym lesie”

ze Szkoły Podst. w Dużej Cerkwicy

- Kajetan Siuda za rolę Łakomczucha ze spektaklu „Ambaras w bajkowym lesie”

ze Szkoły Podst. w Dużej Cerkwicy

-Paweł Kłodziński za rolę Wilka ze spektaklu „Koza ,kózka i wilk”

ze Świetlicy Wiejskiej w Obkasie

-Emilia Zientara za rolę Osła ze spektaklu „Shrek”

z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

- Rafał Bukowski za rolę Shreka ze spektaklu „Shrek”

z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

-Wiktoria Wołowicz za rolę Fiony ze spektaklu „Shrek”

z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

-Natalia Warmke za rolę Anity ze spektaklu „Internet to nie wszystko”

ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

- Anna Wiese za rolę Anki ze spektaklu „Internet to nie wszystko”

ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

-Paulina Wiśniewska za rolę Losu ze spektaklu „Córka czarownic”

z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Kraj.

-Emilia Cieślak za rolę Luelle z spektaklu „Córka czarownic”

z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kamieniu Kraj.

- Magda Borek za rolę Czarownicy ze spektaklu „Córka czarownic”

z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Kraj.-

- Oliwia Juhnke za rolę Czarownicy ze spektaklu „Córka czarownic”

z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Kraj.

-Remigiusz Prasał za rolę Romeo Monteki ze spektaklu ”Romeo i Julia”

z Zespołu Szkół Nr 3 w Sępólnie Kraj.

-Mateusz Łuszczyk za rolę Benwolio ze spektaklu „Romeo i Julia”

z Zespołu Szkół Nr 3 w Sępólnie Kraj.

-Damian Pubanc za rolę Merkucjo ze spektaklu „Romeo i Julia”

z Zespołu Szkół Nr 3 w Sępólnie Kraj.

 

Ponad to przyznano nagrody:

- Nagrodę za scenariusz i reżyserię spektaklu „Córka czarownic”

otrzymują Pani Bożena Zabrocka i Pani Anna Żmudzka

- Nagrodę za reżyserię spektaklu „Romeo i Julia”

otrzymują Pani Iwona Jurek i Pan Marcin Berendt

- Nagrodę za kostiumy do spektaklu „Córka czarownic”

   otrzymuje Pani Ilona Przybylska

Decyzją jury na Wojewódzkich Konfrontacjach Teatrów Dziecięcych

„Teatr bez granic”,które odbędą się w dniach 2-3 październik 2015 r.

w Ośrodku Kultury w Świeciu nad Wisłą,

gminę Kamień Krajeński reprezentować będą:

- Teatr SZOK z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Krajeńskim

- Teatr FART z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

- Teatr MARZENIE ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

- Teatr Lalek TĘCZA ze Świetlicy Wiejskiej w Obkasie

- Teatr Lalek MICHAŁKI ze Świetlicy Wiejskiej w Witkowie

  a gminę Sępólno Krajeńskie reprezentować będą:

- Teatr KOTOŁAJKA z Zespołu Szkół Nr 3 w Sępólnie Krajeńskim

 

 Finał XXI Gminnego Przeglądu Twórczości Teatralnej „MIM”

 odbędzie się 3 maja  o godz. 16.00 w MGOK w Kamieniu Kraj.

 W programie: odbiór nagród oraz prezentacja nagrodzonych spektakli:

  II miejsce :”Shrek” ,  I miejsce :„Córka czarownic”

Serdecznie zapraszamy!

Więcej…
 
Majówka 2015
wtorek, 28 kwietnia 2015

kamienska majowka 2015 plakat

Więcej…
 
2015.04.14 Protokół obrad jury Turniej Słowa
wtorek, 14 kwietnia 2015

Protokół Obrad Jury.

W dniu 14 kwietnia 2015 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Kraj.

odbyły się gminne eliminacje do wojewodzkiego Turnieju Słowa.

 

W gminnych eliminacjach do Turnieju Słowa wzięło udział 57 wykonawców:

- ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy 11 osób

- ze Szkoły Podstawowej w Zamartem 8 osób

- ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy - oddział w Dąbrówce 10 osób

- z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Krajeńskim 12 osób

- z WDK w Płociczu 3 osoby

- z WDK w Dąbrówce 3 osoby

- ze Świetlicy Wiejskiej w Orzełku 5 osób

- z Gimnazjum Publicznego w Kamieniu 5 osób

Jury w składzie:

Teresa Prondzińska – polonista

Teresa Budzyńska - polonista

Dorota Kortas- Punder – Dyr. Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Krajeńskim

postanowiło przyznać łącznie 33  nagrody i  wyróżnienia:

W kategorii klas I szkoły podstawowej:

I miejsce Dominika Betin z Zespołu Szkolno-Przedzkolnego w Kamieniu

I miejsce Wiktoria Żurek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu

II miejsce Eligiusz Łącki ze Szkoły Podstawowej w Zamartem

III miejsce Martyna Kutzmann z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu

III miejsce Wiktoria Lewandowska z Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu

wyróżnienie Julia Zdziebło z Wiejskiego Domu Kultury w Płociczu

wyróżnienie Marta Teszka ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

W kategorii klas II szkoły podstawowej:

I miejsce Maja Jakubiak ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

II miejsce Angelika Landowska ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

III miejsce Oliwia Haliniak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu

wyróżnienie Maksymilian Piechowski ze Szkoły Podstawowej w Zamartem

wyróżnienie Sajana Giblewska ze Szkoły Podstawowej w Zamartem

wyróżnienie Martyna Jażdżewska ze Sz.P.w Dużej Cerkwicy - Oddział w Dąbrówce

W kategorii klas III szkoły podstawowej:

wyróżnienie Alicja Schmelter ze Świetlicy Wiejskiej w Orzełku

W kategorii klas IV szkoły podstawowej:

I miejsce Zuzanna Dobek ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

II miejsce Zuzanna Prondzińska z Zespołu Szkolno - Przedszolnego w Kamieniu

III miejsce Emilia Cieślak z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kamieniu

wyróżnienie Oliwia Felska ze Szkoły Podstawowej w Zamartem

wyróżnienie Sara Tyda ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

W kategorii klas V szkoły podstawowej:

I miejsce Paula Błoch ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

II miejsce Martyna Małek ze Szkoły Podstawowej w Zamartem

III miejsce Jakub Zaręba z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kamieniu

III miejsce Emilia Zientara z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

III miejsce Oskar Kucmann ze Szkoły Podstawowej w Zamartem

W kategorii klas VI szkoły podstawowej:

I miejsce Szymon Głomski ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy

II miejsce Karol Zwiefka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu

III miejsce Wiktoria Wołowicz z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce

wyróżnienie Nikola Giblewska ze Szkoły Podstawowej w Zamartem

W kategorii klas gimnazjalnych :

I miejsce Adrianna Starsiak z Publicznego Gimnazjum w Kamieniu

II miejsce Dominika Lenartowicz ze Świetlicy Wiejskiej w Orzełku

wyróżnienie Weronika Sucharska ze Świetlicy Wiejskiej w Orzełku

Turniej Poezji Śpiewanej:

I miejsce Weronika Dobek z Publicznego Gimnazjum w Kamieniu

wyróżnienie Karolina Lackowska z Publicznego Gimnazjum w Kamieniu

Gminę Kamień Krajeński w „ Turniej Słowa” ,w Bydgoszczy reprezentować będą:

Maja Jakubiak ,w kategorii klas I-III ,ze Szkoły Podst. w Dużej Cerkwicy

Zuzanna Dobek i Paula Błoch, w kategorii klas IV-VI ,ze Szkoły Podst.w Dużej Cerkwicy

Adrianna Starsiak ,w kategorii kl. gimnazjalnych , z Publicznego Gimnazjum w Kamieniu

Weronika Dobek ,w kategorii poezja śpiewana, z Publicznego Gimnazjum w Kamieniu

Więcej…
 
2015.04.13. - Protokół obrad Turniej Ilustratorski "Malowane Slowem"
poniedziałek, 13 kwietnia 2015

MALOWANE SŁOWEM-Turniej ilustratorski

Prace wyróżnione:

kl.I

Paulina Gabrych

Oliwier Dębek

Miłosz Lais

kl.II

Natan Kaszuba

Vanessa Grochowska

Maja Jakubiak

kl.III

Oskar Gabrych

Igor Kłódka

Alicja Schmelter

kl.IV

Mateusz Schmelter

Oliwia Berendt

Sara Tyda

kl.V

Oliwia Zagrabińska

 

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 10 prac, które zostana przesłane do Bydgoszczy:

P.Gabrych,M.Lais,I.Kłódka,A.Schmelter,M.Schmelter,O.Gabrych,N.Kaszuba, M.Jakubik, O.Berendt, O.Zagrabińska

Nagrody prosimy odebrać w biurze MGOK

 

 

 
31.03.2015 - Wyniki konkursu plastycznego pn.Wielkanoc Polska
wtorek, 31 marca 2015

Protokół obrad jury

Gminny Konkurs Plastyczny "Wielkanoc Polska"

Uroczyste ogłoszenie werdyktu oraz wręczenie nagród odbędzie się

w dniu 1 kwietnia o godz. 16.00

Wystawa Eksponatów odbywać się będzie do dnia 14 kwietnia 2015

Komisja w składzie:

- Pani Bożena Pieńkos- nauczycielka, członek sekcji plastycznej „Wena”,

- Pani Aleksandra Szmaglińska - instruktor MGOK w Kamieniu Krajeńskim,

- Pan Ireneusz Jeliński - instruktor, plastyk MGOK w Kamieniu Krajeńskim,

wyróżniła nagrodami najciekawsze prace.

 

- Jury przyznało nagrodę za PRACĘ  ZBIOROWĄ  dla

Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamieniu

 

oraz:

W kategorii KARTKA ŚWIĄTECZNA:

1.Artur Szulc kl. III , ZS nr 2 w Sępólnie Krajeńskim

2.Emilia Bastek , ZS nr 2 w Sępólnie Krajeńskim

3.Borys Szmagliński lat 6 Kamień Krajeński

4.Mariola Piontkowska kl. I ZS nr 2 w Sępólnie Krajeńskim

5.Karolina Turzyńska kl.II b Kamień Krajeński

W kategorii JAJKO WIELKANOCNE:

1.Pani Dorota Skiba ,Dąbrowa

2.Łukasz Zwiewka Gimnazjum w Kamieniu Kraj.

3.Vanessa Grochowska lat. 7 ,Dąbrówka

4.Maria Adamczyk lat 5 ,Oddział Dąbrówka

5.Bartłomiej Staszewski ZS nr2 w Sępólnie Krajeńskim

6.Szymon Kuszaj lat 4 ,Oddział Dąbrówka

W kategorii STROIK WIELKANOCNY:

1.Grupa Smerfy /3,4,5 latki/ Oddział Dąbrówka

2.Tomasz Kuszaj lat 8 ,Dąbrówka

3.Karolina Lackowska lat 13, Kamień

4.Dominika Betin, kl.Ic Kamień

5.Martyna Kutzman, kl.Ia Kamień

6.Rafał Kościński ZS nr 2 Sępólno Krajeńskie

7.Oskar Gabrych lat.10, Dąbrówka

8.Paulina Theuss ZS nr 2 Sępólno Krajeńskie

9.Praca zbiorowa kl. III a Kamień Krajeński

10. Praca zbiorowa Kl.III b Kamień Krajeński

W kategorii PALMA WIELKANOCNA :

1. Praca zbiorowa kl.II Dąbrówka

2. Praca zbiorowa ,świetlica wiejska w Orzełku

3. Bartosz Orzada kl. VI b Kamień Krajeński

4. Maria Cyborowska ,kl.IIa ,Kamień Krajeński

5. Maria,Aniela i Wojtek Kałaczyńscy , Kamień Krajeński

 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 następna > ostatnia >>

Strona 42 z 74
Imprezy
Galeria zdjęć
GALERIA FILMÓW
GALERIA ZDJĘĆ
Kamień Krajeński   logo_bip_szare   logo kanal 10 szare

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information