2018.06.06 Kulturalne Inicjatywy Lokalne
środa, 06 czerwca 2018

Przypominamy! Zachęcamy!

Uwaga mieszkańcy Kamienia Kraj.

oraz Płocicza, Dąbrówki, Witkowa, Orzełka, Obkasu, Dąbrowy ,Małej Cerkwicy  i Dużej Cerkwicy

Zbliża się termin oddania projektów do konkursu na „Kulturalne Inicjatywy Lokalne”!!!

Zapraszamy mieszkańców gminy Kamień Krajeński do tworzenia grup nieformalnych i realizację WŁASNYCH POMYSŁÓW  na wspólne spędzanie czasu w swojej miejscowości

Regulamin oraz formularz wniosku dostępne są w Miejsko –Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim oraz placówkach kulturalnych w Płociczu, Dąbrówce, Witkowie,Orzełku, Obkasie, Dąbrowie, Małej i Dużej Cerkwicy.

Wnioski należy złożyć w terminie od 25 maja do 15 czerwca 2018 roku do godz. 14.00 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury

w Kamieniu Krajeńskim, ul. Sępoleńska 4.

.