punkt Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

punkt 89-430 Kamień Krajeński

punkt tel./fax (0-52) 3 88 60 68

punkt mgok.kamienkraj@wp.pl

2018.10.12 Nagrywanie scen do teledysku na ulicach miasta Kamień.
piątek, 12 października 2018

kamera

W ostatnią środę 10.10.2018 roku słońce na niebie zaświeciło z taką mocą ! I tego  właśnie  nam było potrzeba !

Tego dnia dzieci  kręciły  ostatniie  sceny do filmiku i teledysku.

Pan Sławek - operator kamery -okazał  się niezwykle cierpliwym człowiekiem .Projekt "Od kukiełki po musical" realizowany

w Kamieniu Krajeńskim napisany przez Nieformalną Grupę "Pacynka" a realizowany wraz z  MGOK w Kamieniu Kraj. dobiega końca.

Jak przebiegała realizacja naszego projektu i jakie są tego wyniki dowiecie się  w dniu 30 października o godz. 17.00 na spotkaniu

podsumowującym wszystkie projekty zrealizowane i dofinansowane ze środków Narodowego Centrum kultury

w ramach programu Dom Kultury+Inicjatywy Lokalne 2018

.