POKL - "Tańcem, teatrem i plastyką rozwijamy osobowość dzieci wiejskich"
poniedziałek, 06 maja 2013

logotyp_kapital_ludzki

INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU PROJEKTU

Człowiek najlepsza inwestycja

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim przystępuje do realizacji projektu:

"Tańcem, teatrem i plastyką rozwijamy osobowość dzieci wiejskich"

Priorytet IX: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach

Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy społeczne na obszarach wiejskich

Celem projektu jest umożliwienie rozwoju kulturalnego dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kamień Krajeński poprzez realizację zajęć edukacyjnych oraz wsparcie lokalnych liderów w poszerzaniu oferty kulturalnej.

Całość działań zakończy spotkanie podsumowujące projekt w MGOK w Kamieniu Krajeńskim.

Czas trwania projektu: od 1 sierpnia do 31 listopada 2011 roku.

Projekt jest skierowany do dzieci od 6 do 17 lat z miejscowości: Witkowo, Płocicz, Dąbrówka, Orzełek, Obkas, Kamień Krajeński.

Rekrutacja uczestników odbędzie się od 08.08. 2011 roku do 19.08.2011 roku.

Bieżących informacji nt. Projektu udziela Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury ul. Sępoleńska 4, 89-430 Kamień Krajeński, tel. /52/ 388-60-68, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.