Informacja o rozpoczęciu projektu
poniedziałek, 26 sierpnia 2013
unia_europejska leader prow logo_mgok_200

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim przystępuje do realizacji projektu: Utworzenie Zespołu Pieśni i Tańca „Krajanie”- zakup strojów z regionu Krajny oraz pianina cyfrowego wraz z wzmacniaczem

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu osi 4 „Leader”,działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju „ z zakresu małych projektów objętego PROW na lata 2013- 2017.

Celem operacji jest rozwijanie aktywności lokalnej mieszkańców Kamienia Krajeńskiego poprzez utworzenie oraz wyposażenie Zespołu Pieśni i Tańca „Krajanie”. Projekt kierowany jest do społeczności lokalnej - do dzieci , młodzieży i dorosłych.

Czas trwania projektu: od września 2013 roku do kwietnia 2014 roku.

Przesłuchania wokalne i sprawdzenie umiejętności rytmicznych odbędzie się w dniu 11 września /środa/ 2013 roku o godz. 16.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim.

Bieżących informacji nt. Projektu udziela:

• Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim
  • ul. Sępoleńska 4, 89-430 Kamień Krajeński,
  • tel. /52/ 388-60-68, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.