Projekt pt. "Razem zdrowo, plastycznie i sportowo" w trakcie realizacji
piątek, 08 sierpnia 2014

logotyp dotacja

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim realizuje projekt pt." Razem zdrowo, plastycznie i sportowo" przy współpracy "Kamieńskiej" Grupy Nieformalnej.

W ramach projektu raz w tygodniu odbywają się warsztaty plastyczne lub zajęcia sportowe. Na warsztatach plastycznych dzieci uczą się różnych technik malarskich, malują w terenie, wykonują różne prace plastyczne- wydzieranki, wyklejanki, dekoracje z papieru, kartki okolicznościowe, lepią z gliny itp.

W ramach zajęć sportowych grają w piłkę nożną, piłkę siatkową, tenisa stołowego, gry stolikowe oraz uczestniczą w różnych konkurencjach sprawnościowych.

W projekcie uczestniczą dzieci z miejscowości Kamień Krajeński, Płocicz, Dąbrówka, Dąbrowa, Witkowo, Orzełek, Obkas, Duża Cerkwica, Mała Cerkwica.

MGOK Kamień Krajeński

WDK w Dąbrówce

Świetlica wiejska w Małej Cerkwicy

Świetlica wiejska w Witkowie

WDK w Płociczu

Świetlica wiejska w Obkasie

świetlica wiejska w Orzełku

Świetlica wiejska w Dąbrowie

Projekt będzie trwał do października 2014 roku.

logotyp dotacja 2