Zakończenie projekt pt. "Razem zdrowo, plastycznie i sportowo"
poniedziałek, 10 listopada 2014

logotyp dotacja

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim, przy współpracy "Kamieńskiej" Grupy Nieformalnej 31 października br. zakończył projekt pt. "Razem zdrowo, plastycznie i sportowo".

W ramach projektu od sierpnia do października raz w tygodniu odbywały się warsztaty plastyczne i zajęcia sportowe. Na warsztatach plastycznych dzieci uczyły się różnych technik malarskich, malowały w terenie, robiły dekoracje z papieru, wydzieranki, wyklejanki.

Na zajęciach sportowych uczestniczyły w różnych konkurencjach sprawnościowych, piłkę nożną, siatkową, tenisa stołowego oraz gry stolikowe.

W projekcie brały udział dzieci z miejscowości: Kamień Krajeński, Dąbrówka, Płocicz, Witkowo, Dąbrowa, Orzełek, Obkas, Duża Cerkwica i Mała Cerkwica.

MGOK Kamień Krajeński

Mała Cerkwica