KONTAKT

punkt Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

      w Kamieniu Krajeńskim

punkt ul. Sępoleńska 4

punkt 89-430 Kamień Krajeński

punkt tel./fax (0-52) 3 88 60 68

punkt mgok.kamienkraj@wp.pl

Protokół obrad Jury z eliminacji do Wojewódzkiego Turnieju Słowa "Słowo źródłem inspiracji"
czwartek, 10 kwietnia 2014

W dniu 8 kwietnia 2014 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbyły się eliminacje do Wojewódzkiego Turnieju Słowa "Słowo źródłem inspiracji".

 

Turniej Slowa Slowo zrodlem inspiracji

 

Jury w składzie:

  • Ireneusz Bona - Dyrektor MGOK w Kamieniu Krajeńskim
  • Barbara Sobotka - Instruktor ds. teatru z Wojewódzkiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bydgoszczy
  • Teresa Prondzińska - polonista
  • Bożena From-Jelińska - instruktor MGOK w Kamieniu Krajeńskim

 

Po wysłuchaniu 57 wykonawców Jury postanowiło przyznać:

 

W kategorii klas I szkoły podstawowej:

  • I miejsce - Maja Jakubiak ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy
  • II miejsce - Angelika Jakubiak ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy
  • Wyróżnienie - Oliwia Haliniak

W kategorii klas II szkoły podstawowej:

  • I miejsce - Julian Giłka ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy
  • Wyróżnienie - Malwina Tryk Wiejski Dom Kultury w Płociczu

W kategorii klas III szkoły podstawowej:

  • I miejsce - Zuzanna Dobek ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy
  • II miejsce - Julia Stasierowska z Zespołu Szkolno Przedszkolnego SP i PS w Kamieniu Krajeńskim
  • II miejsce - Sara Tyda ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy
  • III miejsce - Artur Żmudzki z Zespołu Szkolno Przedszkolnego SP i PS w Kamieniu Krajeńskim
  • Wyróżnienie - Emilia Cieślak z Zespołu Szkolno Przedszkolnego SP i PS w Kamieniu Krajeńskim
  • Wyróżnienie - Katarzyna Kłos Wiejski Dom Kultury w Płociczu

W kategorii klas IV szkoły podstawowej:

  • I miejsce - Paula Błoch ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy
  • II miejsce - Martyna Małek ze Szkoły Podstawowej w Zamartem

W kategorii klas V szkoły podstawowej:

  • I miejsce Karol Zwiefka z Zespołu Szkolno Przedszkolnego SP i PS w Kamieniu Krajeńskim
  • Wyróżnienie - Paulina Wiśniewska z Zespołu Szkolno Przedszkolnego SP i PS w Kamieniu Krajeńskim

W kategorii klas VI szkoły podstawowej:

  • I miejsce - Agata Szymanowicz z Zespołu Szkolno Przedszkolnego SP i PS w Kamieniu Krajeńskim
  • II miejsce - Weronika Sucharska z Zespołu Szkolno Przedszkolnego SP i PS w Kamieniu Krajeńskim
  • III miejsce - Weronika Sreberska z Zespołu Szkolno Przedszkolnego SP i PS w Kamieniu Krajeńskim

Gimnazjum

  • I miejsce - Adrianna Starsiak z Gimnazjum w Kamieniu Krajeńskim
  • I miejsce - Weronika Dobek z Gimnazjum w Kamieniu Krajeńskim
  • II miejsce - Oiwia Kozłowska z Gimnazjum w Kamieniu Krajeńskim

Turniej Poezji Śpiewanej:

  • Wyróżnienie - Wiktoria Żmudzka z Gimnazjum w Kamieniu Krajeńskim

Turniej Ilustratorski

Wyróżnienia otrzymali:

  • Nikola Jodkowska
  • Zuzanna Bonk
  • Wiktoria Szulc
  • Alicja Zygmańska
  • Alicja Schmelter
  • Paweł Surdyk
  • Anna Wiese
  • Natalia Kludzikowska
  • Helena Dobber
  • Eliasz Paubicki
 
Imprezy
Galeria zdjęć
GALERIA FILMÓW
GALERIA ZDJĘĆ
Kamień Krajeński   logo_bip_szare   logo ict szare

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information