PROTOKÓŁ
KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ ANIOŁ STRÓŻ”
w ramach XXII Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej
Na konkurs wpłynęło 61 prac . Komisja oceniła poziom prezentowanych
prac oraz ciekawe i twórcze wykorzystanie różnorodnych technik artystycznych.
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele starań
w przygotowanie prac i zaprezentowanie swojej twórczości.
Słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli, instruktorów
oraz opiekunów , którzy zachęcali do udziału w tym konkursie.
Komisja w składzie:
Małgorzata Kardasińska – nauczyciel ZSPSP w Kamieniu
Bożena Pieńkos – członek grupy malarskiej WENA
Aleksandra Szmaglińska – instruktor w MGOK Kamień
Ireneusz Jeliński – plastyk w MGOK Kamień
postanowiła nagrodzić i wyróżnić :
w kategorii klasy I-III
I miejsce Izabela Pestka ze Sz. P. w Zamartem
I miejsce Zuzanna Suchomska ze świetlicy wiejskiej w Dużej Cerkwicy
II miejsce Daria Kotlarek ze SZ.P. w Zamartem
II miejsce Nadia Pastwa ze SZ.P. w Zamartem
III miejsce Lena Kowalska ze świetlicy wiejskiej w Dużej Cerkwicy
III miejsce Maja Herman ze SZ.P. w Zamartem
wyróżnienia:
-
Marek Gostomski ze Sz. P. w Zamartem
-
Igor Guziński ze Sz. P. w Zamartem
-
Szymon Kaim z ZSP w Kamieniu Krajeńskim
-
Melania Turzyńska ze Sz. P. Nr 2 w Więcborku
-
Julia Warylak z ZSP w Kamieniu Krajeńskim
-
Michalina Turzyńska ze Sz. P. Nr 2 w Więcborku
-
Jagoda Kamińska ze Sz.P. Nr 2 w Więcborku
w kategorii klas IV-VI
I miejsce Gabriel Cysewski z ZSP w Kamieniu Krajeńskim
II miejsce Nadia Grzelka z ZSP w Kamieniu Krajeńskim
II miejsce Wiktoria Chylewska ZSP w Kamieniu Krajeńskim
III miejsce Dominika Gaca z DDD nr 3 w Małej Cerkwicy
III miejsce Kacper Grzelka z ZSP w Kamieniu Krajeńskim
wyróżnienia:
w kategorii klas VII – VIII
I miejsce Aniela Kałaczyńska z ZSP w Kamieniu Krajeńskim
II miejsce Marta Teresińska ZSP w Kamieniu Krajeńskim
III miejsce Martyna Kutzmann ZSP w Kamieniu Krajeńskim
w kategorii szkoły średnie:
wyróżnienia:
w kategorii dorośli :
wyróżnienie :
Organizator konkursu serdecznie gratuluje laureatom !
Nagrody przekazane zostanę do szkół i świetlic do końca listopada. |