KONTAKT

punkt Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury

      w Kamieniu Krajeńskim

punkt ul. Sępoleńska 4

punkt 89-430 Kamień Krajeński

punkt tel./fax (0-52) 3 88 60 68

punkt mgok.kamienkraj@wp.pl

XVI Powiatowe Spotkanie z Koleda i Pastoralka
wtorek, 20 grudnia 2016

XVI POWIATOWE SPOTKANIE Z KOLĘDĄ I PASTORAŁKĄ

Współorganizator:Zespół Parafialny „Caritas” w Kamieniu

Termin : 15 styczeń 2017 rok /niedziela/  godz. 15.00

Uczestnicy – bez ograniczeń wiekowych - wykonują jeden utwór.

Przyjmujemy zgłoszenia od solistów, duetów oraz małych zespołów wokalnych.

Instytucje delegujące uczestników zgłaszają maksymalnie dwie kolędy.

Zgłoszenia udziału przyjmujemy telefonicznie lub e-mailem na adres :

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W zgłoszeniu prosimy o podanie danych wykonawców :

imię ,nazwisko, wiek oraz tytuły wykonywanych kolęd.

Ponadto prosimy o wcześniejsze dostarczenie lub przesłanie e-mailem

podkładu muzycznego wyłącznie w formacie audio lub mp3 –

najpóźniej do 12 .01.2017 roku.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział oraz drobne upominki,

a organizatorzy przyznają nagrodę specjalną Grand Prix „ PASTORAŁA”.

            

                        

                                                                  

 
Życzenia Bożonarodzeniowe 2016
poniedziałek, 19 grudnia 2016

zyczenia bozonarodzeniowe 2016

Więcej…
 
2016.12.15 Protokół obrad jury XIII Gminnego Konkursu Jasełek, Widowisk Bożonarodzeniowych i Kolędniczych
czwartek, 15 grudnia 2016

                                                           Protokół obrad jury

               XIII Gminnego Konkursu Jasełek, Widowisk Bożonarodzeniowych i Kolędniczych

            Pn.”Świeć nam Gwiazdo” który się odbywał się dnia 14 i 15 .12 2016 roku

                                           w MGOK w Kamieniu Krajeńskim

Komisja w składzie:

Renata Bloch – Instruktor teatralny z M-GOK w Więcborku

Urszula Brycka – Dyrektor Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu Kraj.

Bożena Fromm-Jelińska – instruktor w MGOK Kamień

Ireneusz Bona – Dyrektor M-GOK w Kamieniu Kraj.

 

Po obejrzeniu 12 spektakli w dniach 14 i 15 grudnia ze szkół podstawowych,

placówek kultury i DPS dla Dzieci i Młodzieży z gminy Kamień Krajeński

i przyznała następujące miejsca i nagrody:

 

I miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Kamieniu

za widowisko bożonarodzeniowe „Podróż w czasie do roku zero”

w reżyserii Bożeny Zabrockiej i Anny Żmudzkiej

II miejsce – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu

za widowisko kolędnicze „Wpuśćcie nas do izby”

w reżyserii Aleksandry Szmaglińskiej

II miejsce – Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu

za jasełkę „Droga do Betlejem”

w reżyserii siostry Julity Schweda

III miejsce – Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu

za widowisko bożonarodzeniowe „Wigilijna ulica”

w reżyserii Martyny Górznej i Kacpra Gbura

 

Wyróżnienia:

- dla Przedszkola Samorządowego w Kamieniu

   za Jasełkę „Mały pastuszek i wielki rozbójnik”

   w reżyserii Agnieszki Grugiel

 

- dla klasy II b z Publicznego Gimnazjum w Kamieniu Krajeńskim

  za widowisko bożonarodzeniowe „Opowieść wigilijna”

  w reżyserii Oliwii Junke

 

Nagrody za reżyserię:

 

- dla ks. Piotra Pazdy

   za reżyserię widowiska bożonarodzeniowego „Miłość zwycięża”

 

- dla Oliwii Junke

 za reżyserię widowiska bożonarodzeniowego „ Opowieść wigilijna”

 

Nagrody aktorskie otrzymują :

1.Julia Ździebło za rolę Aniołka ze spektaklu „Pierwsze Boże Narodzenie” z WDK w Płociczu

2.Oliwia Berendt za rolę Matki w spektaklu „Przyjdę do Ciebie” ze świetlicy wiejskiej w Witkowie

3.Helena Dobber za rolę Diabła w spektaklu ”Pójdźmy wszyscy do stajenki” ze Sz. Podst.w Zamartem

4.Gracjan Szulc za rolę policjanta w spektaklu „Pójdźmy wszyscy do stajenki”   j.w

5.Sajana Giblewska za rolę Lucyfera w spektaklu „Pójdźmy wszyscy do stajenki”   j.w

6.Chylewski Wojciech za rolę Narratora -„Mały pastuszek i wielki rozbójnik” z Przedszkola Kamieniu

7.Katarzyna Mazur za rolę Anioła w spektaklu „Mały pastuszek i wielki rozbójnik” j.w.

8.Berezicki Szymon za rolę Józefa w spektaklu „Mały pastuszek i wielki rozbójnik” j.w.

9. Smarul Lena za rolę Marii w spektaklu „Mały pastuszek i wielki rozbójnik” j.w.

10.Wiktoria Wołowicz za rolę Anioła w spektaklu „Ostatnia szansa” z WDK w Dąbrówce

11.Rafał Bukowski za rolę Diabła w spektaklu „„Ostatnia szansa” z WDK w Dąbrówce

12.Anna Kiedrowicz za rolę Anioła w spektaklu „ Pójdźmy wszyscy do stajenki” ze świetlicy w Obkasie

13.Michał Kijek za rolę Pasterza w spektaklu „ Pójdźmy wszyscy do stajenki” ze świetlicy w Obkasie

14.Dobek Zuzanna za rolę Lucyfera w spektaklu „Miłość zwycięża” ze Sz.Podst. w Dużej Cerkwicy

15.Sara Tyda za rolę Diabła w spektaklu „Miłość zwycięża” ze Sz.Podst. w Dużej Cerkwicy

16.Szymon Jawdyk za rolę Scrooqe w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum w Kamieniu

17.Michał Myśliwiec za rolę Mężczyzny w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum

18.Szymon Głomski za rolę Freda w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum

19.Mikołaj Myszkowski za rolę Marley w spektaklu „Opowieść wigilijna” z Pub. Gimnazjum

 

W niedzielę 18 grudnia na godz. 15.00 zapraszamy nagrodzone grupy oraz aktorów do

odebrania nagród, a do Finałowego występu dla mieszkańców Kamienia zapraszamy grupy teatralne :

 

- z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu „Podróż w czasie do roku zero”

- z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu „Wpuśćcie nas do izby”

- z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu „Droga do Betlejem”

 
zapraszamy na XIII Gminny Konkurs Jasełek,Widowisk Bożonarodzeniowych i Kolędniczych
poniedziałek, 12 grudnia 2016

PROGRAM NA

XIII Gminny Konkurs Jasełek,Widowisk Bożonarodzeniowych i Kolędniczych

Środa – 14 grudzień 2016

Godz.8.30

1..Dom Pomocy Społecznej w Kamieniu

       „Droga do Betlejem”

       w reżyserii siostry Julity Schweda

 

Godz. 9.10

2.Wiejski Dom Kultury w Płociczu

        „ Pierwsze Boże Narodzenie”     

         w reżyserii Pani B. Lewandowskiej

Godz. 9.40

3.Świetlica wiejska w Witkowie

       „ Przyjdę do Ciebie”

        w reżyserii Pani Danuty Sałasinskiej

 

Godz. 10.05

4.Szkoła Podstawowa w Zamartem

        „Pójdźmy wszyscy”  

        w reżyserii P. Z. Gorgoń i o.P. Ziewca

 

Godz. 10.40

5.Przedszkole w Kamieniu

        „Mały pastuszek i wielki rozbójnik”

        w reżyseriiAgnieszki Grugiel

 

  Godz. 11.05

6.M-GOK Kamień  
„ Wpuśćcie nas do izby”
                                 

  reżyseria Aleksandra Szmaglińska

 

Godz. 11.30

7.   Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu  

 "Wigilijna ulica”
  w reżyserii Pani Martyny Górznej

 

Godz. 11.50

przedstawienie dorosłych mieszkańców

Witkowa /poza konkursem/

Gość oczekiwany”

 w reżyserii Danuty Sałasinskiej  

 

 

Czwartek – 15 grudzień 2016

Godz. 8.30

8.Zespół Szkolno- Przedszk. w Kamieniu

        „ Podróż w czasie do roku zero”

        w reżyserii P. B. Zabrockiej

 

Godz. 9.10

9.Wiejski Dom Kultury w Dąbrówce

          „Ostatnia szansa”                                 

          w reżyserii Pani Ewy Wiese

 

Godz. 9.45

10.Świetlica wiejska w Obkasie

          „Pójdźmy wszyscy do stajenki”  

          w reżyserii pani Bernadety Kiedrowicz

 

Godz. 10.05

11.Szkoła Podstawowa w Dużej Cerkwicy

    „     "Miłość zwycięża”                           

          w reżyserii Ks. Piotra Pazdy

Go Godz. 10.30

 13. 12.Publiczne Gimnazjum w Kamieniu kl. II   

        „Opowieść wigilijna”

        w reżyserii Oliwii Junke

 
2016.12.04 Protokół obrad z VII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej "Wesoły Brzdąc'
poniedziałek, 05 grudnia 2016

                      Protokół obrad jury

VII Festiwal Piosenki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej „Wesoły Brzdąc”,

odbył się w dniu 4 grudnia 2016 roku w MGOK w Kamieniu Krajeńskim.

W Festiwalu wzięło udział 24 małych wykonawców reprezentujących

placówki kultury, szkoły i oddziały przedszkolne w gminie Kamień Krajeński.

Jury w składzie :

Urszula Brycka –Dyrektor Zespołu Usług Oświatowych w Kamieniu

Danuta Sałasinska – kierownik  świetlicy wiejskiej w Witkowie

Anna Betin – nauczyciel w ZSP w Kamieniu

Ireneusz Bona –Dyrektor MGOK w Kamieniu Krajeńskim

Przyznali następujące nagrody:

 

W kategorii dzieci przedszkolnych:

I miejsce 6 letni Igor Blejder ze Szkoły Filialnej w Płociczu.

Opiekun Pani Aleksandra Kabat

II miejsce 6 letni Wojciech Kałaczyński .Uczeń PS w Kamieniu .

Opiekun Pani  Ewa Kałaczyńska

III miejsce 6 letnia Maja Betin z Przedszkola Samorządowego z Kamienia .

Opiekun Pani Hanna Kalla

 

Wyróżnienia:

- 4 letni Paweł Niemczyk z Przedszkola Samorządowego z Kamienia .

Opiekun Pani Hanna Hippler

- 5 letnia Roksana Strama z Przedszkola Samorządowego z Kamienia.

Opiekun Pani Agnieszka Grugiel

- 6 letnia Martyna Romańczuk z Przedszkola Samorządowego z Kamienia.

Opiekun Pani Hanna Kalla

-6 letni Dawid Błoch ze świetlicy wiejskiej w Orzełku.

  Opiekun Pani Anna Schmelter

-5 letnia Katarzyna Mazur z Przedszkola Samorządowego z Kamienia.

Opiekun Pani Agnieszka Grugiel

 

W kategorii dzieci z I-III klas

I miejsce 8 letnia Aniela Kałaczyńska .Uczennica III klasy w ZSP w Kamieniu .

Opiekun Pani Ewa Kałaczyńska

II miejsce 7 letnia Nina Eichler .Uczennica II klasy w ZSP w Kamieniu.

Opiekun Pani Dominika Eichler

III miejsce 7 letnia Maja Kotlarek ze Szkoły Podstawowej w Zamartem.

Opiekun Pani Maria Mazur

 

Wyróżnienia:

- 7 letnia Nikola Olejnik ze Szkoły Podst. w Dąbrówce.

    Opiekun Panie  Katarzyna Peplińska i Ewa Wiese

- 9 letni Bartłomiej Krawczak ze Szkoły Podstawowej w Dużej  Cerkwicy.

Opiekun Pani Ewa Szymańska

- 7 letnia Aleksandra Liss ze Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy.

Opiekun Pani Ewa Szymańska

-8 letnia Klaudia Trzcińska z Wiejskiego Domu Kultury w Dąbrówce.

Opiekun Pani Ewa Wiese

 

Nagrodę Publiczności otrzymał 4 letni Paweł Niemczyk za prezentację piosenki

„Mikołaj jedzie samochodem”.

 

Sponsorami nagród w VII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej

„Wesoły Brzdąc” byli:

         - MGOK w Kamieniu

         -Miejsko- Gminny Zespół Usług Oświatowych w Kamieniu

         - Radny Gminy Kamień Pan Jacek Kucharski

         - Pan Robert Stasierowski – Pizzernia „Roberto” w Kamieniu

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 49
Imprezy
Galeria zdjęć
GALERIA FILMÓW
GALERIA ZDJĘĆ
Kamień Krajeński   logo_bip_szare   logo ict szare

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information