2018.09.10 Warsztaty wokalne w Kamieniu Krajeńskim
piątek, 14 września 2018

woaklne

W dniach 7 i 10 września odbyły się kolejne warsztaty wokalne” - Projekt „Od kukiełki po musical” Powtarzamy i utrwalamy piosenki poznane w sierpniu. Uczymy się kolejnych.

Planowaliśmy jak będzie wyglądał nasz teledysk do wybranego utworu. Plan i wielki zapał jest. Już wiemy ,że czeka nas wielkie wyzwanie filmowe i muzyczne. Jednak mimo „nawału” pracy znajdujemy czas na wesołe zabawy muzyczne .

W dniu 29 września pojedziemy na warsztaty teatralne do Słupska. Tam aktorzy teatru Władcy Lalek zdradzą kolejne tajniki w sztuce animacji lalką teatralna ale również przygotują nas    aktorsko do nagrań teledysku.